Ödeme ve Teslimat

Sitemizden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde ödemeleriniz, PAYTR güvencesiyle ve 3D Ssecure kod ile tahsil edilmektedir.

1) Bütün Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit

Paytr ödeme yöntemi ile her türlü kredi kartınıza online tek çekim, peşin fiyatına 3 taksit ya da diğer taksit olanaklarımızla ödemenizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Muhtemel sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Kapıda Ödeme

Ürününüzü kapıda teslim alırken, ödemenizi kargo yetkilisine peşin olarak gerçekleştirebilirsiniz.

3) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

Aşağıdaki banka hesap bilgilerine EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Yapı Kredi Bankası:

Şube adı: Cebeci Şubesi

Hesap No: 53877794

IBAN: TR53 0006 7010 0000 0053 8777 94


Garanti Bankası:

Şube adı: 2. Siteler Şubesi

Hesap No: 638 / 6297652

IBAN: TR07 0006 2000 6380 0006 2976 52


bu hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.


4) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; B2B GLOBAL MEDYA BİLİŞİM SANAYİ ve TİCARET Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

5) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler .................................kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3  iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.  Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

6) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bilgi@ozelkitaplik.com mail adresine gönderiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.